Spolupráce

,,Neradujeme se z ničeho vlastního, pokud to nesdílíme.“— Erasmus

SpolupráceMgr. Kristýna Látalová

Slečná Látalová, oduševnělá bytost, která pracuje s lidmi velice jemným a láskyplným způsobem. Ví, co malí i velcí klienti potřebují a cestu spolupráce s nimi nastavuje přesně, jak jim vyhovuje. Není to obyčejná psycholožka a terapeutka. Její metody spolupráce nejsou obvyklé, ale za to jdou do hloubky, a tím pádem je pro klienta změna trvalá. 

Se slečnou Látalovou spolupacujeme v oblasti, které vyžadují její kompetence, tedy v případě, že pedagogická diagnostika odhalí problém, který je potřeba řešit v psychologické rovině. 

Dětská skupina Kulihřášci Štěrnberk

V touto dětskou skupinou spolupracuji již od jejího vzniku a vlastně ještě dříve. Byla jsem součástí realizačního týmu, který pracoval na jejím otevření. Naše spolupráce přetrvává, i když už nejsem aktivním členem. S majitelkou konzultujeme chod našich skupin a plánujeme společné akce. Vyměňujeme si zkušenosti a učíme se jedna od druhé.

Volnočasové centrum Aguna

Toto centrum s uklidňující atmosférou najdete ve Šternberku na ulici Střední, kousek od náměstí. Na první pohled je vidět, že tam můžete být sami sebou. 

Děti se okamžitě rozeběhnou ke zvířátkům a k hračkám a vy si dáte skvělé kapučíno a jen tak prostě jste. Centrum nabízí rozmanitou řadu volnočasových aktivit pro všechny věkové kategorie i skupiny. 

S úžasnou majitelkou jsme navázali spolupráci, takže se můžete těšit na přednášky, workshopy, svobodné vzdělávací skupiny a sdílení.

BABY PARK dětská skupina Velká Bystřice

Moje srdcová záležitost. Splnění snu. Vlastní dětská skupina. A co můžeme nabídnout? Máme u nás příjemnou atmosféru. Dbáme na bezpečný prostor pro děti a jejich rodiče, kde se mohou svobodně projevit a užívat nejkrásnějšího životního období. Děti provází zkušené chůvy, které děti provází celý den. Snažíme se trávit čas venku za každého počasí. Děti se u nás učí volnou hrou a zážitkem. Nejsme příznivci výkonu. Náš přístup je individuální. Pravidelně nás navštěvují externí lektoři se zajímavými programy. Dvakrát v měsíci k nám dochází lektorka na keramiku, která probíhá v dopoledních hodinách. Jsem zastánci pozvolné adaptace. Tzn., že respektujeme potřeby dítěte a rodič odchází v okamžiku, kdy se cítí jeho dítě u nás v bezpečí. Měsíční školné pro děti do 3 let do 31.8.2024 - 2400 Kč. Měsíční školné pro děti nad 3 roky do 31.8.2024 - 5200 Kč. Strava - svačina 14,50 Kč, oběd 31 Kč. Příspěvek na akce - 1000 Kč/rok Odpolední družina - 100 Kč/den