Spolupráce

,,Neradujeme se z ničeho vlastního, pokud to nesdílíme.“— Erasmus

Spolupráce

Mgr. Kristýna Látalová

Slečná Látalová, oduševnělá bytost, která pracuje s lidmi velice jemným a láskyplným způsobem. Ví, co malí i velcí klienti potřebují a cestu spolupráce s nimi nastavuje přesně, jak jim vyhovuje. Není to obyčejná psycholožka a terapeutka. Její metody spolupráce nejsou obvyklé, ale za to jdou do hloubky, a tím pádem je pro klienta změna trvalá. 

Se slečnou Látalovou spolupacujeme v oblasti, které vyžadují její kompetence, tedy v případě, že pedagogická diagnostika odhalí problém, který je potřeba řešit v psychologické rovině. 

Dětská skupina Kulihřášci Štěrnberk

V touto dětskou skupinou spolupracuji již od jejího vzniku a vlastně ještě dříve. Byla jsem součástí realizačního týmu, který pracoval na jejím otevření. Pracuji zde jako pedagogický koordinátor. Vedu skupinu žen, které o děti ve skupině pečují a společně udáváme směr výchově a vzdělávání svěřených dětí.  
Naším cílem je rozvoj dítěte jako individuálního jedince, který se ve světě ani v životě neztratí.  

Volnočasové centrum Aguna

Toto centrum s uklidňující atmosférou najdete ve Šternberku na ulici Střední, kousek od náměstí. Na první pohled je vidět, že tam můžete být sami sebou. 

Děti se okamžitě rozeběhnou ke zvířátkům a k hračkám a vy si dáte skvělé kapučíno a jen tak prostě jste. Centrum nabízí rozmanitou řadu volnočasových aktivit pro všechny věkové kategorie i skupiny. 

S úžasnou majitelkou jsme navázali spolupráci, takže se můžete těšit na přednášky, workshopy, svobodné vzdělávací skupiny a sdílení.